کد خبر: 3922404
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با تاکید بر لزوم هوشیاری امت اسلام، ادامه داد: مسلمانان کشورهای منطقه با تقویت جبهه‌های مقاومت اسلامی سرنوشت ملت خود را از سرنوشت شوم حکام خودفروخته و شیطان‌پرست جدا خواهند ساخت.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، ضمن محکوم کردن توافق ننگین عادی سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: در ادامه اتخاذ رویه نامشروع برخی حکام دست‌نشانده منطقه مبنی بر توافق ننگین عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل، اکنون رژیم منحوس آل خلیفه پازل اقدامات ضد اسلامی و ضد انسانی خود را با فشردن دست دوستی دژخیمان جنایتکار اسرائیل کامل کرد و با خیانت به جبهه مقاومت اسلامی فلسطین بر سیاست‌های ضد اسلامی و ضد انسانی خود صحه گذاشت.

وی اقدام شیطانی دولت بحرین را اقدامی بی‌شرمانه و خیانتی آشکار به جهان اسلام به ویژه ملت ستم‌دیده و مظلوم فلسطین دانست و تصریح کرد: آل خلیفه همچون بدعهدی حکام خیانت‌پیشه امارات متحده عربی، قلوب مسلمین جهان به ویژه ملت استکبارستیز ایران اسلامی را جریحه‌دار کرده و خشم آزادی‌خواهان جهان را برانگیخته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با بیان اینکه عادی سازی روابط برخی از دولت‌های منطقه با رژیم اشغالگر قدس نقاب از چهره پلید آنان برداشت و همراهی آنان با رژیم جنایتکار صهیونیستی را بر همگان آشکار کرد، گفت: مسلمانان جهان باید شخصیت‌های غرب‌زده و دل‌سپرده به شیطان بزرگ را بشناسند.

حجت السالام اشجری با تاکید بر لزوم هوشیاری امت اسلام، ادامه داد: مسلمانان کشورهای منطقه با تقویت جبهه‌های مقاومت اسلامی سرنوشت ملت خود را از سرنوشت شوم حکام خودفروخته و شیطان‌پرست جدا خواهند ساخت.

وی با بیان اینکه مسلمانان هوشیارتر از گذشته نظاره‌گر نمایش دروغین «معامله قرن» با بازی‌گردانی شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار و نقش‌آفرینی حکام خودفرخته و فریب‌خورده منطقه هستند، گفت: بی تردید امت اسلام در فرصتی مناسب پاسخی کوبنده به دهان‌کجی برخی حکام خائن به آرمان جهان اسلام خواهند داد و خائنان به اسلام و قرآن را به زباله‌دان تاریخ خواهند فرستاد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، اقدامات ضد اسلامی سران کشورهای بحرین و امارات متحده عربی را حماقت محض دانست و خاطرنشان کرد: امت اسلام با حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت اسلامی فلسطین اجازه نخواهد داد حکام خودفروخته منطقه با فتنه‌انگیزی و شرارت‌های خود به اینگونه اقدامات نفرت‌انگیز ادامه دهند و با آبروی جهان اسلام بازی کنند.

حجت الاسالام اشجری، با بیان اینکه اقدامات شیطانی با پاسخ‌های کوبنده مسلمانان جهان مواجه خواهد شد، گفت: مسلمانان جهان درس عبرت بزرگی را برای سران استکبار جهانی به ویژه رئیس جمهور ابله آمریکا و حکام خیانت‌پیشه منطقه رقم خواهند زد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: