کد خبر: 4088348
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

مجاهدت‌های رسانه‌ای در مسیر روشنگری مصداق جهاد تبیین است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان ضمن قدردانی از مجاهدت‌های رسانه‌ای خبرنگارانی که در مسیر روشنگری به جهاد تبیین مشغول بودند، بیان کرد: فعالیت‌های مستمر، هدفمند و بر مبنای منافع ملی و ملت ایران اسلامی توسط خبرنگاران توطئه‌های تفرقه‌افکنانه دشمنان را خنثی می‌کند.

مهدی پارسا رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان، مهدی پارسا، رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان صبح امروز، 6 مهرماه در نشست با اصحاب رسانه که در سالن جلسات بسیج رسانه استان برگزار شد، با اشاره به اتفاقات اخیر و توطئه دشمنان برای ایجاد آشوب و ناامنی در کشور، اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی مثل همیشه با جنگ روانی و استفاده از ظرفیت امپراتوری رسانه‌ای و با هدف قرار دادن ‌جوانان، درصدد پیشبرد اهداف بیش از چهل ساله خود یعنی ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند.

وی با بیان اینکه این توطئه دشمنان نیز با بصیرت و هوشیاری مردم بیدار ایران اسلامی نقش بر آب شد، افزود: دشمن با بهره‌مندی از جنگ شناختی و رسانه‌ای درصدد پیشبرد اهداف شوم خود علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران است اما اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم همواره رسالت حرفه‌ای خود را پیش برده و با روشنگری و آگاهی بخشی، تحریف واقعیات دشمن را برملا می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با قدردانی از تلاش و مجاهدت‌های بی‌وقفه خبرنگارانی که در این ایام با آگاهی‌بخشی، روشنگری و مشخص کردن خطوط حق و باطل، اهداف شوم دشمن را نقش برآب کردند، گفت: خبرنگاران همواره در میدان مبارزه با کمترین امکانات، بر مبنای رسالت ذاتی خود مخلصانه و مجاهدانه گام بر می‌دارند و در تلاش هستند تا توطئه‌های رسانه‌ای دشمن از جمله تحریف واقعیت، دروغ، شایعه پراکنی، وارونه جلوه دادن حقایق، ایجاد یاس و ناامیدی، نشانه گرفتن اراده ملت، جنگ ‌ادراکی و شناختی را خنثی کرده و خیال ‌خام تجزیه ایران‌ متمدن را به کابوسی ابدی برای بدخواهان این ملت تبدیل کنند.

پارسا با تأکید بر اینکه خبرنگاران نقش بسزایی در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه دارند و به همین دلیل در خط مقدم جبهه نرم همواره در میدان هستند، افزود: بدخواهان ایران اسلامی و قدرت‌های استکباری همه توان و تجهیزات رسانه‌ای خود را معطوف جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی و از بین بردن امنیت و آرامش ملت ایران قرار داده است.

وی ایمان، اراده، آینده‌نگری و ژرف‌اندیشی جوانان ایران اسلامی را مورد هدف بدخواهان ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: خبرنگاران دیده‌بانان جامعه محسوب شده، لذا دشمن‌شناسی برای اهالی رسانه ضروری است تا بتوانند در مقابل فعالیت‌های دشمنان اقدامی به‌ هنگام و مؤثر داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان ضمن قدردانی از مجاهدت‌های رسانه‌ای خبرنگارانی که در مسیر روشنگری به جهاد تبیین مشغول بودند، بیان کرد: فعالیت‌های مستمر، هدفمند و بر مبنای منافع ملی و ملت ایران اسلامی توسط خبرنگاران توطئه‌های تفرقه‌افکنانه دشمنان را خنثی می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران با قدرت نرم در مقابل جنگ نرم دشمن ایستادگی می‌کنند، گفت: کار دشمن، دشمنی است و دشمن هیچگاه از توطئه علیه جمهوری اسلامی دست بر نمی‌دارد اما نقش افسران جنگ نرم در این جنگ شناختی و ادراکی می‌تواند قدرت نرم جمهوری اسلامی را به رخ دنیا بکشاند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha