کد خبر: 3902861
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
مدیر‌کل کانون پرورش فکری گیلان گفت: ویژه‌برنامه‌های سی ویکمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با عنوان «فراتر از خورشید» برگزار ‌می‌شود.

اسفندیار ضیایی، مدیر‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، از برگزاری ویژه‌برنامه‌های سی ویکمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با عنوان «فراتر از خورشید» خبر داد و اظهار کرد: ماناسازی اندیشه‌های بنیا‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و بازنمایی سیره عملی امام خمینی(ره) برای نسل کودک و نوجوان از جمله اهداف برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها به شمار ‌می‌رود.

وی توجه همزمان به فعالیت‌های میدانی و بهره‌گیری از فضای مجازی را از جمله شاخصه های ویژه‌برنامه‌های سی‌و‌یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) عنوان کرد و از همراهی همکاران ستادی و مراکز فرهنگی و هنری این نهاد در آشناسازی آینده‌سازان ایران اسلامی در این مسیر خبر داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان با تاکید بر لزوم بازخوانی اندیشه های امام راحل، تصریح کرد: فضا‌سازی متناسب با این ایام، برپایی نمایشگاه آثار امام خمینی(ره) و انقلاب در مراکز ‌فرهنگی و ‌هنری و انتشار فیلم و عکس فعالیت‌های مربیان و اعضای این مجموعه در فضای مجازی از دیگر اقدامات است.

ضیایی خاطرنشان کرد: مسابقه ادبی «دل‌نوشته‌هایی به امام(ره)» و معرفی وقایع قیام خونین پانزده خرداد سال 42 بر بستر فضای مجازی نیز توسط کانون گیلان برگزار می شود.

وی نقش و جایگاه رهبر فقید انقلاب اسلامی در بارور‌سازی اندیشه‌های باورمندان و هدایت آزادی خواهان عالم در مسیر نیل به اهداف خداپسندانه را خاطرنشان کرد و یادآور شد: تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره) به ویژه برای نسل کودک و نوجوان از اولویت‌های تمامی افراد جامعه است و برهمین اساس نیز از همراهی و همگامی تمامی دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های مردم‌نهاد استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: