۵۰۰ بسته معیشتی در بندرانزلی توزیع شد
کد خبر: 4215990
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰

۵۰۰ بسته معیشتی در بندرانزلی توزیع شد

فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان بین نیازمندان جامعه هدف در این شهرستان خبر داد.

۵۰۰ بسته معیشتی در بندرانزلی

سرهنگ حمید جانباز، فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی در گفت‌وگو با ایکنا از گیلان، اظهار کرد: در هفته بسیج سازندگی و تقارن آن با دهه کرامت، ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان توسط بسیج سازندگی شهرستان تهیه و بین نیازمندان جامعه هدف توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه با برگزاری اردوهای جهادی در این هفته اقداماتی از جمله احداث مسکن محرومین، مرمت و رنگ آمیزی مساجد همچنین فعالیت‌های جهادی در جهت افزایش بهره وری کشت شالی در شهرستان انجام شد، افزود: روحیه و تفکر بسیجی دو مؤلفه خیلی مهم دارد که یکی از آنها کار برای رضای خدا بوده و همچنین بدون هیچگونه چشم داشتی در بحث سازندگی دفاع از کشور و انجام اقدامات فرهنگی گام برداشت.

جانباز تصریح کرد: فعالان عرصه بسیج از مردم هستند و همه اقداماتشان برای ملت است و این تفکر و اقدامات نه فقط در هفته بسیج، بلکه در همه سال‌جاری است.

فرمانده سپاه ناحیه انزلی با تأکید بر اینکه فعالیت‌های بسیج مختص به یک مناسبت نیست و در طول سال جریان دارد، گفت: علاوه بر اقدامات سازندگی، برنامه‌های فرهنگی و قرآنی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا همچنین تمرین نظامی برای آمادگی دفاع از کیان کشور در دستور کار بسیج قرار دارد.

۵۰۰ بسته معیشتی در بندرانزلی توزیع شد

انتهای پیام
captcha