دختران جامعه ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی و اجتماعی می‌درخشند
کد خبر: 4143467
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۸

دختران جامعه ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی و اجتماعی می‌درخشند

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دختران جامعه ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، سیاسی و اجتماعی در حال درخشش هستند، گفت: دشمنان می‌خواهند دختران پاک ایرانی را از مسیر منحرف کنند اما این نقشه دشمن هم نقش برآب خواهد شد.

آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان امروز، چهارم خردادماه در جشن بزرگ روز دختر که به‌مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) در سالن همایش‌ نیروی انتظامی برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت اظهار کرد: دنیا امروز به دو جبهه تقسیم شده، جبهه حق گرایش به سمت خدا، پیامبر، اسلام، قرآن و اهل‌بیت عصمت و طهارت دارد اما کافران، منافقان و دشمنان اسلام از جبهه غیرحق و باطل هستند.

وی با بیان اینکه جبهه باطل تمام امکانات خود را برای نابودی جبهه حق به‌کار گرفته است، افزود: انقلاب اسلامی یکی از جلوه‌های بزرگ جبهه حق بوده و هست که حکومت دو هزار و 500 ساله شاهنشاهی را ساقط و دنیای امروز را دگرگون کرد.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ماندگار است و می‌خواهد دنیای بشر را از چنگال ظالمان نجات دهد، گفت: دشمنان در این مسیر با دروغ‌پراکنی، سیاه‌نمایی و وارونه جلوه دادن حقایق در تلاشند تا جبهه حق را وادار به شکست کنند.

امام جمعه رشت به اظهارات سخیف مدعیان حقوق بشر مبنی بر پایمال شدن حقوق زنان در ایران اشاره و بیان کرد: امروز تعداد زنان فعال در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشورمان بیشتر از مردان یا برابر با آنان است و آمار متخصصان و فوق‌تخصصان زن در جامعه ایرانی حتی از کشورهای دنیا بیشتر است اما در کشورهای اروپایی، گاهی فرزندان دختر و پسر را از خانواده‌ها جدا و حتی زنده به گور می‌کنند و کسی از جنایات آنان چیزی نمی‌گوید.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه رتبه اول دروغ‌گویی و آدم‌کشی به آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها اختصاص دارد، افزود: آن‌ها در ویرانگری ملت‌ها، مسلمان‌کشی و عدم رعایت حقوق زنان رتبه اول را دارند اما ما را متهم می‌کنند؛ تلاش مردان و زنان ایرانی در کنار یکدیگر برای آبادانی کشور ستودنی است و دشمن می‌خواهد نقش و تلاش زنان ایرانی در دنیا نشان داده نشود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دختران جامعه ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، سیاسی و اجتماعی در حال درخشش هستند، گفت: دشمن از زنان پاکدامن ایرانی عصبانی است و باید از این عصبانیت بمیرند. دختران ایرانی سال‌ها در کنار حضرت فاطمه معصومه(س) زندگی کرده و از این بانوی مکرمه الگو گرفته‌اند، در ایام ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) قرار داریم و افتخار می‌کنیم که این بانوی مکرمه و الهی و برادر بزرگوارشان را در کنار خود داریم.

وی با بیان اینکه جبهه باطل هر روز به سمت افول می‌رود اما تمام تلاش خود را برای باطل جلوه دادن جبهه حق به‌کار گرفته است، تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند دختران پاک ایرانی را از مسیر منحرف کنند اما ان‌شاء‌الله این نقشه دشمن هم نقش برآب خواهد شد، بانوان پاک و محجبه ما در بسیاری از عرصه‌هایی که متعلق به آن‌هاست حضوری جدی پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام
captcha