کد خبر: 4101463
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴

راهیابی ۵ نخبه قرآنی گیلان به مرحله نهایی مسابقات اوقاف

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان گفت: در رشته ترتیل ابوالفضل زیبایی از لاهیجان و مهدی عبرتی از رشت، در رشته حفظ کل حافظ روشندل امیدرضا رحیمی از رشت و محمدعلی موسی‌پور از فومن، در رشته حفظ 20 جزء حسن جعفرپور از رشت به مرحله نهایی چهل‌وپنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن اوقاف راه یافتند.

مسابقات قرآن

محمدمهدی قربانیان، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در گفت‌وگو با ایکنا از گیلان، با اشاره به اعلام نتایج مرحله مقدماتی بخش آقایان مسابقات سراسری اوقاف اظهار کرد: ضبط فایل تصویری متسابقین مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آوایی 18 مهرماه با نظارت استاد محمود لطفی‌نیا و زهرا موسی‌زاد، هدایت حفاظ توسط محمد مصطفی‌پور و مونا باغبان هنردوست در اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با حضور 12 آقا و 10 بانو در رشته‌های حفظ 20 جزء، حفظ کل، قرائت و ترتیل انجام شد.

وی افزود: داوری آثار ارسالی از تاریخ 17 تا 29 آبان‌ماه در دو بخش آقایان و بانوان توسط داوران ممتاز کشوری در مجتمع امام خمینی(ره) تهران انجام شد که اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی این دوره از مسابقات در بخش آقایان مشخص و اعلام شد؛ اسامی نفرات راه‌یافته در بخش بانوان متعاقباً اعلام می‌شود.

قربانیان گفت: در رشته ترتیل ابوالفضل زیبایی از لاهیجان و مهدی عبرتی از رشت، در رشته حفظ کل حافظ روشندل امیدرضا رحیمی از رشت و محمدعلی موسی‌پور از فومن، در رشته حفظ 20 جزء حسن جعفرپور از رشت به مرحله نهایی چهل‌وپنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن اوقاف راه یافتند.

وی یادآور شد: مرحله نهایی چهل‌و‌پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آوایی از تاریخ 22 تا 28 آذرماه در دو بخش بانوان و آقایان به‌صورت هم‌زمان در استان خوزستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha