کد خبر: 4087963
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶

تفکر انقلابی و جهادی می‌تواند موجب ایستادگی در بحران‌ها شود

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: قطعا تفکر انقلابی و جهادی می‌تواند موجب تقویت ایمان و ایستادگی در تمام شرایط و بحران‌ها باشد.

تفکر انقلابی و جهادی موجب ایستادگی در بحران‌ها می‌شود

به گزارش ایکنا از گیلان، امیردریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر امروز، سوم مهرماه در دیدار با نماینده ولی فقیه گیلان در رشت، با بیان اینکه یکی از نشانه‌های قوی بودن، داشتن دشمن است، اظهار کرد: امروز ایران اسلامی به دلیل قدرتمند بودن در زمینه‌های مختلف، دشمنان زیادی دارد که این امری طبیعی است.

وی با اشاره به برکات نظام در زمینه‌های مختلف افزود: در حوزه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با داشتن یگان و ناوشکن‌های متعدد در آب‌های مختلف، برنامه‌ها، رزمایش‌ها و ماموریت‌های تاریخ‌ساز برای نظام و همچنین داشتن طرح‌های دانش بنیان در حوزه‌های سطحی و پهبادی خبر‌ها و دستاورد‌های خوبی پیش رو داریم.

ایرانی کادرسازی و توجه به جوانگرایی و استفاده از نیرو‌های کارآمد را از دیگر اتفاقات مهم در حوزه نیروی دریایی دانست.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی توجه به حوزه عقیدتی - سیاسی در رده‌های مختلف نیروی وظیفه، دانش‌آموزی، دانشجویی، کارکنان و خانواده را از اولویت‌های مهم این نهاد دانست و گفت: قطعا تفکر انقلابی و جهادی می‌تواند موجب تقویت ایمان و ایستادگی در تمام شرایط و بحران‌ها باشد.

آیت‌الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان هم در این دیدار با تاکید بر اهمیت جذب، پرورش و تربیت نیرو‌های توانمند، تحصیلکرده و صاحب ایده در قسمت‌های مختلف به ویژه در رده‌های مدیریتی کلان، اظهار کرد: تربیت نیرو‌های با ایمان، با خدا، ولایتمدار و انقلابی برای پیشبرد اهداف اسلام و نظام راهبردی و ضروری است.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش با داشتن کادر و پرسنل مجرب در تمام زمینه‌ها و برهه‌ها از جمله خدمات درمانی کمک‌های خوبی به مردم کرده است که با تقویت امکانات قطعا اثرگذارتر خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان نیروی دریایی را چشم و گوش بیدار کشور در مرز‌های آبی دانست و قدرت و توانمندی‌شان را در برابر قدرت‌های جهانی ستود.

آیت‌الله فلاحتی گفت: کادرسازی و پرورش نیرو‌های تحصیلکرده، توانمند و با تقوا به ویژه در حوزه مدیریت کلان از اولویت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha