کد خبر: 4087832
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰

حضور مردم گیلان در محکومیت اغتشاشگران موجب قوت نظام اسلامی‌ است

نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور غیرتمندانه مردم گیلان در محکومیت عده‌ای قلیل از عوامل فریب‌خورده اغتشاشگر، هنجارشکن، توهین‌کننده به مقدسات و آتش زدن مساجد، اموال عمومی، خودروهای امدادی و اماکن کسبه و خدماتی، موجب افتخار و مایه قوت نظام اسلامی‌ است.

آیت الله رضا رمضانی نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری

به گزارش ایکنا از گیلان، آیت الله رضا رمضانی، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) و نماینده استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز، دوم مهرماه با صدور بیانیه‌ای اقدامات اخیر اغتشاشگران را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است:

حضور غیرتمندانه مردم گیلان در محکومیت عده‌ای قلیل از عوامل فریب‌خورده اغتشاشگر، هنجارشکن، توهین‌کننده به مقدسات و آتش زدن مساجد، اموال عمومی، خودروهای امدادی و اماکن کسبه و خدماتی، موجب افتخار و مایه قوت نظام اسلامی‌ است که همواره بر این موهبت شاکر بوده و در دفتر باقیات صالحات‌شان محفوظ و منظور خواهد شد.

در این میان حضور مقتدرانه نیروهای انتظامی، بسیج و همیاران پلیس که جان بر کف در میدان آشوب به ایستادگی در مقابل هنجارشکنان پرداختند و چون همیشه در خط مقدم حفظ امنیت، خدمتگزار کشور و مردم بودند، قابل تحسین بوده و نباید مغفول بماند.

بی‌گمان رهبری معظم انقلاب با وفاداری این مردم غیور، آینده کشور را روشن و شرایط نظام را در تامین نظرات مردم مهیاتر می‌بینند.

همین مردم حاضر در صحنه، همواره صف خود در اعتراض به کاستی‌ها و مشکلات جامعه را از صفوف آشوب‌گران جدا دیده و مطالبات خود را به اشکال مختلف و متعارف اعلام می‌کنند و از مسئولین می‌خواهند شرایط را به گونه‌ای مدیریت کنند تا ضمن تامین رضایت نسبی جامعه، زمینه توطئه و فتنه را از دشمن بگیرند.

اینجانب ضمن قدردانی از هوشیاری و حضور به موقع مردم گیلان در سطح خیابان‌های استان و نمایش اقتدار و وفاداری که در قاب شبکه‌های سراسری بارها مورد استناد قرار گرفت بار دیگر توجه مسئولان را به حل جهادی مشکلات مردم و رفع دغدغه‌های موجود استان معطوف می‌دارم.

رضا رمضانی

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha