کد خبر: 4085822
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۴

مشارکت خبرنگاران گیلان برای آزادی زندانیان

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به اجرای پویش «نذر آزادی» خبرداد و گفت: اصحاب رسانه گیلان در آستانه اربعین حسینی با گلریزان رسانه‌ای در تلاش هستند تا تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد و مالی را از بند زندان آزاد کنند.

مشارکت خبرنگاران گیلان برای آزادی زندانیان

به گزارش ایکنا از گیلان به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان، مهدی پارسا، رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان ضمن گرامیداشت ایام اربعین حسینی(ع) با اشاره به پیشتازی اصحاب رسانه گیلان در فعالیت‌های نوع‌دوستانه، اظهار کرد: اصحاب رسانه همواره افسران خط مقدم جبهه فرهنگی بوده و پیشگامی در فعالیت‌های جهادی در راستای فرهنگ‌سازی را رسالت حرفه‌ای خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران بسیج رسانه گیلان برای دومین سال متوالی به نیابت از زیارت امام حسین(ع) در اربعین، مشارکت در آزادسازی زندانیان جرائم نقدی را در دستورکار خود قرار دادند، افزود: اصحاب رسانه گیلان بار دیگر با یک اقدام جهادی در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان(ع) با گلریزان رسانه‌ای در تلاش هستند تا گره‌گشایی کرده و تعدادی از زندانیان جرائم نقدی را از بند زندان آزاد کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن فرهنگ جهادی به عنوان یکی از ویژگی‌های شاخص اصحاب رسانه، گفت: اصحاب رسانه استان گیلان علاوه‌بر مشارکت فعال در فعالیت‌های نوع دوستانه، در پویش «نذر آزادی» سال گذشته مفتخر شدند تا دو زندانی جرائم نقدی را آزاد کرده و به آغوش خانواده برگرداندند.

پارسا با تاکید بر اینکه پویش «نذر آزادی» بستر گلریزان رسانه‌ای اصحاب رسانه را در مسیر فرهنگ‌سازی در انجام کار خیر فراهم کرده است، افزود: خبرنگاران بسیج رسانه گیلان با اقدامات نوع دوستانه نشان دادند که علاوه‌بر رسالت خبری و فعالیت حرفه‌ای در ترویج کار خیر، در میدان عمل پیشتازی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به نحوه مشارکت اصحاب رسانه در پویش «نذر آزادی» اربعین سال‌جاری تصریح کرد: اصحاب رسانه و همه خیرین نیک اندیشی که می‌خواهند در این گلریزان رسانه‌ای شرکت کنند می‌توانند مبالغ نقدی خود را به شماره 6273817010158164 گروه جهادی عاشورائیان واریز کرده و دستگیر کسانی باشند که چشم به راه کمک خیرین هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha