کد خبر: 4068368
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
نماینده ولی‌فقیه در گیلان بیان کرد:

هم‌افزایی و انسجام مدیران در راستای حل مشکلات استان

نماینده ولی‌فقیه در گیلان بیان کرد: در مسیر تلاش همه‌جانبه مسئولان برای حل مشکلات جامعه، هرکس مردم را ناامید کند، در مسیر دشمن گام برداشته است.

آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، پیش از ظهر امروز، 12 تیرماه در نشست مشترک با استاندار گیلان، مجمع نمایندگان، رئیس کل دادگستری و برخی نهادهای حاکمیتی استان که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در گیلان برگزار شد، بیان کرد: هم‌افزایی و انسجام مدیران و نمایندگان سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه در استان، برای حل مشکلات مختلف ضروری است.

آیت‌الله فلاحتی، پاسخگو بودن مدیران در قبال مطالبات را یکی دیگر از ضروریات رسیدن به موفقیت در حل مشکلات برشمرد و افزود: با انعکاس برآیند و نتیجه جلسات و حل مشکلات، مردم هم باید از تلاش مدیران مطلع شوند.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از مسئولان و دولت‌مردان با توجه به اقدام جسورانه و شجاعانه دولت در حذف ارز ترجیحی گفت: در مسیر تلاش همه‌جانبه مسئولان برای حل مشکلات جامعه، هرکس مردم را ناامید کند، در مسیر دشمن گام برداشته است.

همچنین در این جلسه کاظم دلخوش، نماینده صومعه‌سرا و رئیس مجمع نمایندگان گیلان اظهار کرد: برای آنکه اتحاد و اتفاق‌نظر در استان باشد، جلسات مجمع به چند بخش تقسیم شده که پیگیری مطالبات استانی از سطوح ملی، نشست‌هایی با مسئولان استانی و بررسی مسائل شهرستانی از جمله آن‌هاست.

وی همچنین هماهنگی و همکاری با دستگاه‌های مختلف برای ارائه خدمات بهتر به مردم و رفع مشکلات استان را برنامه پیش روی مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

جبار کوچکی‌نژاد، سید علی آقازاده و محمدرضا احمدی سنگری از نمایندگان شهرستان‌های رشت و خمام، خلیل بهروزی‌فر، نماینده فومن و شفت، مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده رودبار، احمد دنیامالی، نماینده بندرانزلی، رسول فرخی، نماینده سیاهکل و لاهیجان، پرویز محمدنژاد، نماینده لنگرود، غلامرضا مرحبا، نماینده آستارا، ابراهیم نجفی، نماینده آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر و حسن محمدیاری، نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی نیز دیدگاه‌های خود درباره مسائل توسعه‌ای استان را بیان کردند و همبستگی، همگرایی، اتحاد و افزایش تعامل بین مسئولان قوای مختلف در استان را مورد تأکید قرار دادند.

حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان، سردار عبدالله‌پور، فرمانده سپاه استان و دیگر مدیران استانی حاضر نیز در این جلسه نیز نظرات خود در خصوص استفاده از ظرفیت‌های مختلف استان برای توسعه و پیشرفت گیلان و رفع مشکلات مردم را عنوان کردند.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :