کد خبر: 4066600
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد:

تقویت گفتمان انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از ابزار هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ابزار هنر برای تقویت گفتمان انقلابی اظهار کرد: رویکرد ما تقویت گفتمان انقلاب با بهره‌مندی از ظرفیت هنرمندان است.

رضا ثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضا ثقتی، روز گذشته، چهارم تیرماه در دیدار با حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان به مناسبت هفته قوه قضاییه، با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر نیازمند نگاه ویژه دستگاه قضایی استان هستیم گفت: چشم تیزبین حوزه فرهنگ و هنر شاهد عملکرد مطلوب دستگاه قضایی گیلان و حضور میدانی رئیس کل دادگستری استان در حوزه‌های مختلف است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه این حضور میدانی به‌عنوان رئیس دستگاه قضا در گیلان موجب اعتمادسازی برای نظام می‌شود افزود: دشمن با القای افکاری چون عدم حضور میدانی مسئولان بین مردم و عدم درک مشکلات مردم توسط مدیران به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه است که با حرکاتی چون حضور میدانی شما در عرصه‌های مختلف، خنثی خواهد شد.

وی دغدغه‌مندی فرهنگی رئیس دستگاه قضا در گیلان را پشتوانه‌ای برای فعالان این حوزه دانست و تصریح کرد: نگاه شما به مقوله عفاف و حجاب بسیار مؤثر بوده و شاهد اتفاقات خوب در این حوزه در استان هستیم.

ثقتی حوزه فرهنگ و هنر را مانند تیغ دو لبه‌ای دانست که در ارتباط با همه سازمان‌ها و نهادهای مختلف است و بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم مسئول ترویج فرهنگ قرآنی و هم هنر موسیقی است و باید به گونه‌ای فعالیت کند که با یک مدیریت صحیح فرهنگی، ذائقه موسیقی استان را به سمت موسیقی سالم و هدفمند سوق دهد.

وی با اشاره به گفتمان انقلابی دولت، تقویت آن‌ را وظیفه اصلی این حوزه برشمرد و بیان کرد: باید با مدیریت صحیح، همگان را زیر چتر انقلاب نگه داریم و ذائقه هنری استان را جهت‌دهی کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ابزار هنری برای تقویت گفتمان انقلاب تصریح کرد: گفتمان ما تقویت گفتمان انقلاب با استفاده از ظرفیت هنرمندان است و با تولید فیلم‌هایی در خصوص شهید ابوالحسن کریمی، شهد عشوری، شهیدان پوریوسفی و حاج اسماعیل، اتقیا کهنسال‌ترین مبارز انقلابی استان این گفتمان را تقویت کرده‌ایم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :