کد خبر: 4058609
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان بیان کرد:

اثرگذاری هیئات مذهبی در اصلاح ناهنجاری‌های اجتماعی

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری ششمین دوره انتخابات شورای هیئت‌های مذهبی این استان در ۱۵ حوزه، گفت: هیئات مذهبی براساس محبت و معرفت نسبت به اهل‌بیت(ع) می‌توانند نسبت به اصلاح بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی مؤثر باشند.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان امروز، 31 اردیبهشت‌ماه در گفت‌و‌گو با رسانه‌ها اظهار کرد: انتخابات شورای هیئات مذهبی به عنوان یک نهاد مردمی در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری می‌تواند کمک‌کار سازمان تبلیغات اسلامی باشد که در سال‌های مختلف شکل گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه در سال‌جاری با حضور پرشور هیئات مذهبی شاهد برگزاری انتخابات هستیم، تصریح کرد: این انتخابات در گیلان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه در گیلان ۹۵۵ هیئت ثبت‌ شده در سامانه طوبی داریم که واجد شرایط در انتخابات و رأی دادن هستند، بیان کرد: از این تعداد ۲۰۵ نفر نامزد انتخابات شده که در مجموع ۷۱ نفر انتخاب می‌شوند. این انتخابات در ۱۵ حوزه انتخابات برگزار شد و هر چهار سال یک‌بار مجدداً برگزار می‌شود.

مهدوی با تأکید بر اینکه ظرفیت و اثرگذاری تشکل‌های دینی در زمان شیوع ویروس کرونا به خوبی مشاهده شد و در گیلان تشکل‌های دینی حماسه آفریدند، بیان کرد: هیئات مذهبی بر اساس محبت و معرفت نسبت به اهل‌بیت(ع) می‌توانند نسبت به اصلاح بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی مؤثر باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :