کد خبر: 4028173
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹

توزیع بسته‌های معیشتی بین خانوارهای نیازمند رودسر

رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه با توزیع ۱۸۰۰ بسته معیشتی بین خانوار‌های محروم شهرستان رودسر، امروز ۲۲ دی‌ماه برگزار شد.

​برگزاری رزمایش مواسات با توزیع بسته‌ های معیشتی بین خانوارهای نیازمند رودسر

به گزارش ایکنا از گیلان، حجت‌الاسلام تقی روحانی، امام جمعه شهرستان رودسر امروز  ۲۲ دی‌ماه در رزمایش مواسات، همدلی، کمک مؤمنانه و توزیع 1800 بسته معیشتی بین خانوارهای محروم این شهرستان اظهار کرد: از زحمات سپاه، بسیج سازندگی و همه کسانی که در این ایام برای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری برای کمک به اقشار محروم وارد عمل شدند قدردانی می‌کنم.

امام جمعه شهرستان رودسر با بیان اینکه پس از فرمان تاریخی و بزرگ مقام معظم رهبری برای برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، شاهد خلق حماسه‌های بزرگی در کشور، استان گیلان و این شهرستان ولایتمدار بودیم افزود: با توجه به شرایط بد کرونایی و اثر مستقیم آن بر زندگی و معیشت مردم این طرح و عمل خیر همچنان با قدرت اجرایی می‌شود.

روحانی نقش و تاثیرگذاری سپاه در کمک به اقشار مختلف مردم در روزهایی که با شیوع ویروس کرونا مواجه شدیم را بسیار گسترده و تاثیرگذار خواند و ابراز داشت: سپاه و بسیج ثابت کردند همچنان که در دوران هشت سال دفاع مقدس و میدان دفاع از حرم اهل بیت(ع) جانانه و فداکارانه حاضر بودند، برای کمک همه‌جانبه به مردم در حوادث و اتفاقات مختلف هم پیشقدم و پیشتازند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران این مولود انقلاب اسلامی تنها یک نیروی نظامی محض محسوب نمی‌شود و جنبه مردمی بودن آن بسیار گسترده و وسیع است افزود: سپاه پاسداران با رساندن این کمک‌ها دل نیازمندان و محرومان را خوشنود می‌کند و در همینجا از مردم دیندار، ولایتمدار و خیران به جهت تامین این بسته‌های معیشتی به سهم خودم سپاسگزاری می‌کنم.

امام جمعه شهرستان رودسر با تاکید بر اینکه در هیچ شریطی نظام مقدس اسلامی نباید از محرومان غفلت کند ادامه داد: شعار «ما ملت امام حسینیم» برگرفته از کلام گهربار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی است و همه ما از مکتب حسین(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) یاد گرفته‌ایم که همواره به خانواده‌های نیازمند و محروم توجه کنیم.

محمدرضا شهاب‌زاده، فرماندار شهرستان رودسر نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تمامی کسانی که برای تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی ذیل رزمایش مواسات همدلی و کمک مؤمنانه تلاش کردند عنوان داشت: بدون تردید از ابتدا تا به انتهای این حرکت ارزشمند خیر و برکت نهفته است و آثار آن علاوه بر خانواده‌های محروم و نیازمند متوجه بانیان هم خواهد بود.

فرماندار شهرستان رودسر یکی از راه‌های اصلی و مهم سعادتمندی را باخبر بودن از احوال مردم و کمک به قشرهای محروم جامعه دانست و خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا مشکلات اقتصادی معیشتی را پدید آورده است که با فرمایش ولی امر مسلمین جهان و با مشارکت مردم، برگزاری رزمایش مواسات در دستور کار قرار گرفت و قطعا این حرکت مورد رضای خداوند متعال و ولی عصر(عج) است.

منبع: خبرگزاری شبستان

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :