کد خبر: 4024064
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱

همایش «بصیرت قاسم» در گیلان برگزار شد

به‌مناسبت فرارسیدن ایام بصیرت و دومین سالگرد سیدالشهدا جبهه مقاومت، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی همایش «بصیرت قاسم» امروز ششم دی ماه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار شد.

همایش بصیرت قاسم در گیلان برگزار شد

به گزارش ایکنا از گیلان، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان، حسن شمشادی، خبرنگار جبهه‌ مقاومت، در همایش «بصیرت قاسم» که از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت با همکاری معاونت فرهنگی، دانشجویی این دانشگاه، امروز ششم دی ماه و در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، به تببین سیره‌ رفتاری و زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

وی بیان کرد: حیات این سرباز بی ادعای ایران اسلامی، تجلی‌بخش بصیرت و ولایتمداری بود که الگوی کاملی از معنویت و اخلاص را به جامعه‌ اسلامی ارزانی داشته است.

محمد دوستار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رشت نیز در سخنانی تبلور مکتب سلیمانی را متاثر از اسلام ناب محمدی دانست و گفت: این سرباز وفادار وطن و انقلاب در سراسر عمر ثمربار خویش در نهایت اخلاص و گمنامی تلاش داشت آموخته‌های منبعث از اسلام اصیل را به بهترین وجهی در رفتار، گفتار و نگرش جامع خویش تجلی دهد.

دوستار اضافه کرد: با تأسی از مکتب سلیمانی است که می‌توان حرکت در مسیر تعالی و کمال را با لحاظ ارزش‌های والای انقلاب تضمین کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :