کد خبر: 3914006
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
نماینده ولی فقیه در گیلان، با تاکید بر اینکه مجموعه های مردمی باید به باور فراجناحی بودن نهادهای انقلابی برسند، خاطرنشان کرد: همه باید بدانند نمی خواهیم در مسیر جناح بندی ها باشیم.

به گزارش ایکنا از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان امروز، 11 مردادماه در دیدار با رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، اظهار کرد: ۱۲ مرداد، نکوداشت سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به همه اهالی این شورا تبریک عرض می کنم.

وی فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را گسترده و سخت عنوان کرد و افزود: فعالیت این شورا بر همگان روشن نیست و می طلبد آحاد جامعه از فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آگاهی داشته باشند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه درصد بسیاری از مردم نمی دانند برگزاری مناسبت های مختلف انقلاب معلول تلاش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است، تصریح کرد: مردم باید تشکل های تلاش کننده در انقلاب اسلامی را بشناسند.

آیت الله فلاحتی به ویژگی های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: وجود عمار انقلاب در راس این شورا، نخستین ویژگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه آیت الله جنتی خود را وقف انقلاب کرده است، متذکر شد: آیت الله جنتی همچنان به عنوان خدمتگزار صدیق در خدمت رهبر معظم انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در گیلان، فعالیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از بدو تاسیس تاکنون را بدون حاشیه دانست و خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره همگام با رهبری بوده است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه اهالی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اهل بصیرت هستند، اظهار کرد: بصیرت موجب شده همه فعالیت های این شورا به هنگام باشد؛ بنابراین وجود بصیرت و به دنبال آن تصمیم گیری به هنگام از ویژگی های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی وجود روحانیون در راس شورای هماهنگی تبلیغاتی اسلامی در استان ها را بسیار موثر ذکر کرد و یادآور شد: امر مذکور سبب خودصیانتی در این شورا شده است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه اهالی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مورد اعتماد آیت الله جنتی هستند، بیان کرد: اهالی این شورا در مسیر انقلاب حرکت می کنند.

آیت الله فلاحتی فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را بدون گرایش های جناحی عنوان کرد و افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در کشور حاشیه سازی و بحران آفرینی نکرده؛ ضمن اینکه در تمام استان ها با نمایندگان مقام معظم رهبری همگام است.

وی با بیان اینکه تعیین سخنرانان مناسبت های انقلاب در شهرستان ها باید به عهده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باشد، تصریح کرد: تعیین سخنران برای مناسبت های انقلاب بر هیچ مسئول دیگری فرض نیست.

نماینده ولی فقیه در گیلان به خط قرمزهای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: کسانی که از مسیر انقلاب، ارزش ها و رهبری فاصله می گیرند، خط قرمز ماست.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه مجموعه های مردمی باید به باور فراجناحی بودن نهادهای انقلابی برسند، خاطرنشان کرد: همه باید بدانند نمی خواهیم در مسیر جناح بندی ها باشیم.

وی قدردانی از حضور مردم در مناسبت های انقلاب را مهم برشمرد و عنوان کرد: در پایان هر مراسمی باید از مردم در صحنه قدردانی کنیم تا آحاد جامعه بدانند کسانی هستند که آنها را نظاره می کنند و این بسیار موثر است.

امام جمعه رشت با اشاره به ظرفیت بسیار بالای فضای مجازی، اظهار کرد: فضای مجازی گسترده است و همه افراد می توانند در آن ورود کنند و توده های مردم در آن حضور دارند.

آیت الله فلاحتی استفاده از ظرفیت فضای مجازی را کم هزینه عنوان کرد و افزود: آسیب های فضای مجازی در رعایت فاصله گذاری فیزیکی ایام کرونا کمتر است؛ ضمن اینکه آسیب های اجتماعی و بهداشتی کمتری نیز به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه فضای مجازی هزینه کمتری برای طراحان آن دارد، تصریح کرد: شنیدن سخن انقلاب توسط همه توده های مردم بسیار ضروری و بسیار تاثیرگذار است.

نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین به نگرش امام خمینی(ره) به دنیای غرب اشاره کرد و گفت: امام راحل به غرب و غرب زده ها اعتماد نداشت و مقام معظم رهبری نیز به اروپا اعتماد ندارند و فرمودند به غرب زدگان و دلدادگان به غرب نباید اعتماد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: