کد خبر: 3886425
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه قرائت همزمان دعای توسل راس ساعت 20 فردا، 29 اسفندماه برگزار خواهد شد، گفت: گیلانیان مومن و ایثارگر همصدا با ملت بزرگ ایران جهت رفع بیماری ناشی از ویروس کرونا و شفای بیماران دعا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، از فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای قرائت دعای توسل به ائمه معصومین(ع) خبر داد و اظهار کرد: گیلانیان مومن و ایثارگر همصدا با ملت بزرگ ایران جهت رفع بیماری ناشی از ویروس کرونا و شفای بیماران دعا کنند.

وی با بیان اینکه قرائت همزمان دعای توسل راس ساعت 20 فردا، 29 اسفندماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دعا کردن همراه با ایمان و اعتقاد راسخ و توسل به انوار پاک و آسمانی ائمه اطهار(ع) برای رفع بلا، سنت دینی و قرآنی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به شیوع صعودی ویروس منحوس کرونا در کشور، یادآور شد: شفا دست ذات اقدس الهی است و فقط خداوند قادر متعال است که می‌تواند ابتلایان به این بلا را نجات دهد. البته رعایت دقیق اصول بهداشتی و مصوبات لازم‌الاجرای ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله ماندن در خانه‌ها و پرهیز مطلق از هر نوع تجمع و شرکت در اجتماعات، ضرورت دارد و وسیله شفای الهی محسوب می شود.

حجت الاسلام اشجری با تاکید بر لزوم قدرشناسی نسبت به مجاهدت‌های مدافعین سلامت، خاطرنشان کرد: با توجه به تقارن زمزمه توسل ملت ایران با شب شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع)، قرائت این دعا در جوار بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) از طریق رسانه ملی پوشش داده می شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: