کد خبر: 3862801
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
گروه فعالیت های قرآنی - مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تمدید ثبت نام در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، گفت: این آزمون در 6 رشته 3 بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در گفت‌وگو با ایکنا از گیلان، با اشاره به برگزاری هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام علاقمندان به شرکت در هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که تا 15 آذرماه اعلام شده بود، تا 22 آذرماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه آزمون مذکور در رشته‌های ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، روخوانی قرآن کریم، معارف اهل بیت(ع)، حفظ قرآن کریم و‌ سبک زندگی و سیره معصومین(ع) 3 بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: به افرادی که در این آزمون حد نصاب نمره را دریافت کنند، گواهی‌نامه شرکت در آزمون و لوح شرکت در مسابقات تعلق می‌گیرد.

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: علاقمندان می‌توانند با ورود به سامانه آزمون‌های سراسری قرآن و عترت به آدرس «www.quranedu.ir» نسبت به ثبت‌نام از میان رشته‌های آزمون، شامل حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت(ع) و رشته‌های الکترونیکی اقدام کنند.

فاضلی خاطرنشان کرد: هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در رشته‌های تفسیر سوره بقره، ترجمه و درک معانی سوره بقره، حفظ و ترجمه نهج‌البلاغه، حفظ و ترجمه صحیفه سجادیه و نیایش‌های امام سجاد(ع)، حفظ جزء 30، حفظ جزء اول، حفظ سوره بقره، حفظ پنج جزء اول، حفظ 10 جزء اول، حفظ 15 جزء اول، حفظ 20 جزء اول، حفظ 25 جزء اول، حفظ کل قرآن کریم،‌ سبک زندگی و سیره معصومین و روخوانی قرآن برپا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: