کد خبر: 3856039
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
گروه سیاست و اقتصاد - سرپرست معاونت سیاسی استانداری گیلان وحدت بین اهل تسنن و تشیع این شهرستان را سرمایه اجتماعی کشور خواند و گفت: ایران در بین کشورهای منطقه دارای امنیت و ثبات ممتازیست که این مهم مرهون رشادت‌های جوانان کشور در سایه هدایت رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش ایکنا از گیلان، محمود قاسم‌نژاد، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان امروز، 19 آبان‌ماه در جلسه شورای اداری شهرستان تالش، با گرامیداشت هفته وحدت، اظهار کرد: خوشبختانه در شهرستان تالش همگرایی و هم‌افزایی خوبی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی وجود دارد که این وحدت حاصل تلاش پیشکسوتان این منطقه است.

وی با تاکید بر لزوم بهره‌برداری مناسب از مواهب طبیعی و ظرفیت‌های شهرستان تالش در جهت توسعه این شهرستان، گفت: بیشترین نوار ساحلی مربوط به شهرستان تالش است، از همین رو باید فعالیت‌های توسعه‌محور و همسو با نیازمندی‌ها و بسترهای موجود در این منطقه را اجرایی کرد.

سرپرست معاونت سیاسی استانداری گیلان وحدت بین اهل تسنن و تشیع این شهرستان را سرمایه اجتماعی کشور خواند و گفت: ایران در بین کشورهای منطقه دارای امنیت و ثبات ممتازیست که این مهم مرهون رشادت‌های جوانان کشور در سایه هدایت رهبر معظم انقلاب است.

قاسم‌نژاد تحریم ایران از سوی آمریکا را اقدامی خصمانه برای جلوگیری از تحقق اهداف انقلاب اسلامی دانست و افزود: با وجود جنگ اقتصادی امروز کشور، تلاش مستمر و مطلوبی از سوی مسئولان برای ثبات نرخ ارز و کاهش چالش‌های اقتصادی صورت گرفته است.

وی بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان در برابر فتنه‌گران داخلی و خارجی تاکید کرد و متذکر شد: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، برخی افراد تلاش می‌کنند تا تلاش‌های مسئولان و موفقیت‌های امروز را ناچیز جلوه دهند.

سرپرست معاونت سیاسی استانداری گیلان با دعوت از همه اقشار جامعه جهت حضور باشکوه در انتخابات پیش رو، بیان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات و مشارکت در صحنه‌های سرنوشت‌ساز کشور موجب رغبت‌افزایی در دولتمردان برای حضور موثر در عرصه‌های مختلف سیاسی و بین‌المللی است.

قاسم‌نژاد با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بانوان، جوانان و اهل سنت در بخش‌های مدیریتی، گفت: 15 نفر از برادران و خواهران اهل سنت استان در پست‌های مدیریتی مشغول به کار هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: