پیام قدردانی «محمود لطفی‌نیا» از فعال قرآنی شهرستان تالش
کد خبر: 4216030
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۱

پیام قدردانی «محمود لطفی‌نیا» از فعال قرآنی شهرستان تالش

محمود لطفی‌نیا، خادم‌القرآن با انتشار پیامی از سیدرضا قوامی ماسوله به پاس ۴۰ سال خدمت خالصانه در حوزه آموزش و ترویج قرآن کریم در شهرستان تالش قدردانی کرد.

استاد محمود لطفی نیا خادم القرآن

به گزارش ایکنا از گیلان، محمود لطفی‌نیا، خادم القرآن به مناسبت برگزاری آیین نکوداشت سیدرضا قوامی ماسوله به پاس ۴۰ سال خدمت خالصانه در حوزه آموزش و ترویج قرآن کریم پیامی منتشر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

«جناب سیدرضا قوامی عزیز از فرهنگیان پرکار و باسابقه‌ای مشعشع در اداره‌کل آموزش و پرورش استان گیلان و از فعالان قرآنی با سابقه استان هستند که قریب چهل سال با اخلاص و فداکاری به‌ویژه در شهرستان تالش و توابع آن، پرچم قرآن را برافراشته و به آموزش قرآن در سطوح مختلف به نوجوانان و جوانان آن منطقه همت گماشته‌اند.

توفیق بزرگ خدمت به ساحت مقدس قرآن شایسته انسان متخلق و با اخلاصی چون ایشان بوده و تجلیل و تکریم از چنین شخصیت ممتازی که هم به‌ لحاظ اخلاق و سلوک متواضعانه و هم به‌ لحاظ تعهد و پایداری مردانه در راه ارزش‌های انقلاب و قرآن عزیز همچون ستاره‌ای در آسمان گیلان و به‌ویژه تالش می‌درخشند، از جمله حرکت‌های فرهنگی صحیح و اثرگذار در تاریخ استان است.

ضمن تشکر از متولیان برگزاری این مراسم، امیدواریم مسئولین فرهنگی استان در سایر شهرستان‌ها و مناطق استان نیز در تجلیل و تکریم انسان‌های بزرگی که سال‌های متمادی در کمال اخلاص کمر همت برای خدمت به فرهنگ قرآنی استان بسته‌اند، کوتاهی نکنند زیرا تکریم بزرگان از شاخصه‌های فرهنگی همه ملل، خاصه اسلام و مسلمین است».

گفتنی است، آیین نکو داشت سیدرضا قوامی، چهره ماندگار قرآنی شهرستان تالش پیرو مصوبه شورای فرهنگ عمومی استان مبنی بر تجلیل از چهره‌های ماندگار قرآنی ساعت 16 و 30 دقیقه 29 اردیبهشت‌ماه درسالن اداره ارشاد تالش برگزار می‌شود؛ سیدرضا قوامی قریب به ۴۰ سال است که قبل از نمازهای جمعه هر هفته در مصلی تالش، بی وقفه با برگزاری کلاس قرآن زیر مجموعه مؤسسه نورالثقلین به تربیت و پرورش شاگردان فراوانی اهتمام ورزیده است.

سیدرضا قوامی ماسوله فعال قرآنی در شهرستان تالش

انتهای پیام
captcha