به گزارش ایکنا، مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره طرح آموزشی ـ تربیتی اسوه، روز گذشته ۵ شهریور با حضور جمعی از مدیران قرآنی کشور در شورای عالی قرآن برگزار شد. در این مراسم از برخی قاریان که در زمینههای مختلف موفقیتی کسب کرده بودند تجلیل شد که جزئیات آن به شرح ذیل است؛
قاریانی که در یک سال اخیر موفق به کسب رتبههای ملی و بینالمللی شدهاند:
امیرحسین رحمتی ـ استان گلستان (رتبه اول مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در رشته قرائت ـ سال 1400)
امیرعلی یادگاری ـ تهران (رتبه اول هفتمین دوره مسابقات بینالمللی دانشآموزان در رشته قرائت ـ سال 1400)
محمدرضا جعفرپور ـ گیلان (رتبه برتر هفتمین دوره مسابقات بین المللی دانشآموزان در رشته حفظ کل قرآن کریم ـ سال 1400)
سیدمحمد حسینیپور ـ سمنان (رتبه اول سی و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در رشته قرائت ـ سال 1401)
محمدرضا زاهدی ـ تهران(رتبه اول سی و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در رشته حفظ کل قرآن کریم ـ سال 1401)
برگزیدگان طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن در یک سال اخیر:
امیررضا صالحپور ـ اردبیل (حائز مدرک درجه 2)
محمدحسن گودرزی ـ تهران (حائز مدرک درجه 3)
سیدامیررضا میرعبداللهی ـ اردبیل (حائز مدرک درجه 3)
امیرمحمد عادلیان ـ گیلان (حائز مدرک درجه 3)
برگزیدگان طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به قاریان قرآن در یک سال اخیر :
علی ساجدیمقدم ـ خراسان رضوی (حائز مدرک درجه 3)
سبحان قاری ـ تهران (حائز مدرک درجه 3)
سیدمحمدمهدی شیخالاسلامی ـ همدان (حائز مدرک درجه 3)
علیرضا خالقی ـ اصفهان (حائز مدرک درجه 4)
سهیل مقدس ـ کرمان (حائز مدرک درجه 4)
امیرمحمود دهقانی ـ یزد (حائز مدرک درجه 4)
امیرحسین خجستهفر ـ فارس (حائز مدرک درجه 4)
حسین جهانگیری ـ تهران (حائز مدرک درجه 4)
برگزیدگان آموزشی طرح اسوه در 3 ترم تحصیلی گذشته (که به صورت مجازی برگزار شد):
امیرحسین خجستهفر ـ فارس (گروه قدر)
محمدیوسف علویمنش ـ قزوین (گروه مشکات)
محمد شیخ ـ گیلان (گروه مصباح)
امیرطاها فلاحدوست ـ گیلان (گروه مصباح)
سیدابوالفضل اقدسی ـ گیلان(گروه مصباح)
جواد محمودی هاشمی ـ یزد (گروه مشکات)
امیررضا صالحپور ـ اردبیل (گروه مشکات)
محمدحسن گودرزی ـ تهران (گروه مشکات)
امیررضا حصاری ـ خراسان رضوی (گروه نصر)
امیررضا بابامرادی ـ تهران (گروه مصباح)
برگزیدگان انضباطی طرح اسوه در 3 ترم تحصیلی گذشته(که به صورت مجازی برگزار شد):
امیرحسین خجستهفرـ فارس (گروه قدر)
محمدعارف میرجلیلی ـ یزد (گروه قدر)
جواد محمودی هاشمی ـ یزد (گروه مشکات)
محمدحسن گودرزی ـ تهران (گروه مشکات)
صدرالدین شکوهی ـ گیلان (گروه مشکات)
علیاکبر باشتنی ـ خراسان رضوی (گروه نصر)
امیررضا حصاری ـ خراسان رضوی (گروه نصر)
امیرحسین مقدس ـ کرمان(گروه نصر)
محمد افضلی ـ گیلان (گروه مصباح)
محمد شیخ ـ گیلان (گروه مصباح)
امیرطاها فلاحدوست ـ گیلان (گروه مصباح)
سیدابوالفضل اقدسی ـ گیلان (گروه مصباح)
علیرضا کاردان ـ گیلان (گروه مصباح)
انتهای پیام