کد خبر: 3923180
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
مدیر حوزه‌های علمیه استان گیلان گفت: دشمنی با اسلام و عناد با خدای متعال، توسط کسانی انجام می‌شود که غوطه‌ور در خواهش‌های نفسانی و شیطانی هستند.

به گزارش ایکنا از گیلان، حجت‌الاسلام حسین انصاری، مدیر حوزه‌های علمیه استان گیلان امروز 25 شهریور ماه در همایش آگاه سازی سیاسی که در فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت برگزار شد، اظهار کرد: دشمنی با اسلام و عناد با خدای متعال، توسط کسانی انجام می‌شود که غوطه‌ور در خواهش‌های نفسانی و شیطانی هستند و از این افکار شیطانی، دور از انتظار نیست که راهنمایان و هدایتگران بشر را مورد اهانت و یا به سخره بگیرند.

وی افزود: اقدام تاسف بار و رذیل نشریه فرانسوی در توهین به شخصیت الهی پیامبر گرامی اسلام و سکوت و حمایت مرگبار دولت‌های جنایتکار از این اقدام شنیع دستاوردی جز نفرت بیش از پیش مسلمانان و دوستداران پیامبر گرامی اسلام برای این مفسدین نخواهد داشت.

انصاری ابراز امیدواری کرد: امت هوشیار و واحد مسلمان جهان به خصوص ملت حسینی ایران اسلامی همچون گذشته خاری در چشم استکبار جهانی خواهد بود و در مسیر الهی پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت(ع) تا ظهور منجی موعود(عج) حاضر در تمام رویدادها و صحنه‌هاست.

گفتنی است؛ کارکنان فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) امروز با تجمع اعتراض آمیز در همایش آگاه سازی سیاسی، اهانت نشریه فرانسوی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند و با سر دادن تکبیر و فریاد "لبیک یا محمد" و شعارهای ضد استکباری خشم و انزجار خود را نسبت به هتک حرمت به ساحت رسول خدا را ابراز کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: