کد خبر: 3855785
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
گروه سیاست و اقتصاد - سرپرست معاونت سیاسی استانداری گیلان با بیان اینکه به برکت نظام جمهوری اسلامی امروز شاهد وحدت در سطح کشور هستیم، گفت: حقوق شهروندی اهل سنت باید در جامعه رعایت شود.

به گزارش ایکنا از گیلان،‌ محمود قاسم‌نژاد،‌ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان امروز،‌ 18 آبان‌ماه در جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر، با تبریک هفته وحدت گفت: تلاش‌های دشمنان علیه کشور ما بر مبنای قرار دادن ایران در بن‌بست اقتصادی بود که بحمدلله با برنامه‌ریزی‌های خوب مسئولان و همدلی مردم گام‌های مثبت و موثری برداشته شده است.

وی با اشاره به اقدامات و مخالفت‌های دولت آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت‌های مرتجع عربی که اجازه ندادند برجام به نتیجه برسد و حرکت آن را متوقف کردند، افزود: بسیاری از کشورهای منطقه به دلیل تحریم‌ها از ادامه همکاری تجاری با ایران عقب نشستند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان تصریح کرد: در سایه‌ تدابیر رهبر معظم انقلاب و تلاش دولتمردان و همچنین صبر و شکیبایی مردم، ادامه مسیر در جهت رونق اقتصادی را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

قاسم‌نژاد با اشاره به اینکه کشور در شرایط سخت همواره نیاز به همبستگی ملی دارد تا بتوان بر مشکلات فائق آمد، خاطرنشان کرد: تلاش‌های زیادی شده است که کشور را از درآمدهای نفتی بی‌نیاز سازیم و باید به این باور برسیم که مدیریت امور کشور بدون نیاز به فروش نفت اداره شود.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو در اسفندماه امسال، اضافه کرد: انتظار از بزرگان قوم و افراد شاخص جامعه این است که ضمن دعوت از مردم برای حضور در صحنه‌های انتخاباتی، این مهم را پرشورتر کنند.

این مقام مسئوا با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات موجب تثبیت اقتدار کشور می‌شود، گفت: افزایش میزان مشارکت در انتخابات منجر به انتخاب نمایندگانی شاخص و چهره‌های سیاسی برجسته در کرسی‌های مدیریتی جامعه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه باید بستر را به گونه‌ای فراهم کنیم تا حق‌الناس رعایت شود و هرچه خواسته‌ مردم است، رخ دهد، متذکر شد: همواره به عنوان امانت‌دارانی هستیم که آرای مردم را حق‌الناس می‌دانیم و حق جانبداری از هیچ جناح و کاندیدایی را نداریم.

قاسم‌نژاد ادامه داد: رضوانشهر به دلیل وجود تنوع قومی، زبانی و مذهبی از مناطق مهم استان و کشور می‌باشد لذا وحدت بین اقوام و فرق در این شهرستان و همچنین تالش بسیار حائز اهمیت است و باید پایه‌های وحدت را در این مناطق تقویت کنیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه به برکت نظام جمهوری اسلامی امروز شاهد وحدت در سطح کشور هستیم، خاطرنشان کرد: حقوق شهروندی اهل سنت باید در جامعه رعایت شود و لذا از وجود عالمان و فرهیختگان اهل سنت در مناصب مختلف استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: