کد خبر: 3856076
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
گروه فعالیت های قرآنی – مدیرکل اوقاف گیلان گفت: کارگاه یک روزه آموزشی توجیهی طرح ملی حفظ و مفاهیم جزء 30 قرآن کریم(1453) امروز در رشت برگزار شد.

حجت الاسلام علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، با اشاره به برگزاری کارگاه یک روزه آموزشی توجیهی طرح ملی 1453 در رشت، اظهار کرد: کارگاه یک روزه آموزشی توجیهی طرح ملی حفظ و مفاهیم جزء 30 قرآن کریم(1453) امروز، 19 آبان ماه با حضور مدیران دارالقرآن ها و سرگروه های آموزش ابتدایی سراسر استان به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش در سالن اجتماعات محنا ناحیه یک رشت برگزار شد.

وی افزود: حجت الاسلام طاهری، مدرس این کارگاه از سوی ستاد راهبری حفظ قرآن کریم مستقر در سازمان اوقاف و امور خیریه بودند که ضمن توجیه طرح و آموزش فنی، به سوالات شرکت کنندگان پیرامون طرح ملی حفظ جزء 30 قرآن کریم پاسخ دادند.

کارگاه آموزشی توجیهی طرح ملی 1453 در رشت برگزار شد

علیزاده با بیان اینکه طرح ملی حفظ و مفاهیم جزء 30 قرآن کریم در مدارس سراسر کشور با کمک آموزگاران و دبیران و مربیان قرآنی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: ثبت نام در این طرح از طریق سامانه همگام بوده و آزمون آن در سه مرحله انجام می گیرد، مرحله اول آزمون دی ماه و مرحله دوم در اسفندماه سال جاری و مرحله سوم نیز در اردیبهشت ماه سال آینده انجام می شود.

کارگاه آموزشی توجیهی طرح ملی 1453 در رشت برگزار شد

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: