کد خبر: 3855940
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
مدیرکل کمیته امداد گیلان خبرداد:
گروه  فعالیت های قرآنی - مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به شرکت حدود هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد در طرح‌های قرآنی و مسابقات فرهنگی گفت: در حال حاضر ۱۱ هزار و ۵۵۶ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند.

به گزارش ایکنا از گیلان، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان امروز، 19 آبان ماه در جمع خبرنگاران یکی از اقدامات مهم این نهاد به خانوارها را ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد از سرمایه‌های ارزشمند کشور محسوب می‌شوند و تمام تلاش ما این است که بتوانیم بهترین خدمات را از لحاظ تحصیلی، معیشتی، فرهنگی و اعتقادی به آن‌ها ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار و ۵۵۶ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند، افزود: این دانش‌آموزان علاوه بر دریافت ۶۶۰ میلیون تومان هزینه تحصیلی در سال جاری، از خدمات اردویی و برنامه‌های آموزشی و تربیتی نیز بهره‌مند شده‌اند.

اهرابی به اعزام حدود هزار نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت به اردوهای درون استانی در هفت‌ماهه سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: حدود ۵۵۰ نفر از دانش‌آموزان هم به اردوهای زیارتی، آموزشی و تربیتی خارج از استان اعزام ‌شده‌اند. در تابستان سال جاری حدود دو هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

اهرابی با بیان اینکه حدود هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز در طرح‌های قرآنی، مسابقات فرهنگی شرکت داشتند و همچنین از کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شده‌اند، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم این نهاد برای دانش‌آموزان تحت حمایت ارتقاء سطح معنوی آن‌ها است.

وی از کسب رتبه برتر توسط دانش‌آموزان گیلانی در دوره نخبه پروری که به میزبانی استان مازندران برگزار شد خبر داد و گفت: بسیاری از دانش‌آموزان تحت حمایت جزء نخبه‌های استان در زمینه‌های تحصیلی، قرآنی، علمی و ورزشی هستند که اختراعات علمی برخی از آن‌ها نیز به ثبت رسیده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: