کد خبر: 3827958
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
گروه اجتماعی ــ معاون استانی نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه های گیلان با تأکید بر لزوم جریان سازی فعالیت های قرآنی در سطح دانشگاه‌های استان، گفت: یکی از راهکارها جهت جذب جوانان در دانشگاه‌ها به فعالیت های قرآنی و فرهنگی تمرکز بر تولید محتوای قرآنی در فضای مجازی است.

حجت‌الاسلام ملکی، معاون استانی نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه های گیلان در حاشیه دومین نشست شورای فعالیت های قرآنی دانشگاه ها در گفت وگو با ایکنا از گیلان، اظهار کرد: امروز دومین نشست ستادی شورای فعالیت های قرآنی دانشگاه های استان با حضور اعضا  برگزار شد.

وی افزود: در این نشست طرح ها و برنامه های قرآنی دانشگاه های استان مطرح و بررسی شد، پیشنهاداتی هم در خصوص جذب دانشجویان به برنامه های فرهنگی و قرآنی دانشگاه ها ارائه شد.

ملکی با تأکید بر لزوم جریان سازی فعالیت های قرآنی در سطح دانشگاه های استان، گفت: یکی از راهکارها جهت جذب جوانان در دانشگاه‌ها به فعالیت های قرآنی و فرهنگی تمرکز بر تولید محتوای قرآنی در فضای مجازی است زیرا باید با توجه به مخاطب پسند بودن و سهولت دسترسی فضای مجازی، فعالیت های قرآنی را تولید و برنامه‌ریزی کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: