کد خبر: 3827380
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل گفت: هیات امنای مساجد و بقاع متبرکه باید برای نسل جوان برنامه ریزی داشته باشند.

به گزارش ایکنا از گیلان، حجت الاسلام سیدحامد میرحسینی اشکوری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل امروز، 24 تیر ماه در آیین تجلیل و بزرگداشت امامزادگان شهرستان های لاهیجان و سیاهکل، اظهار کرد: دشمن با شتاب برای نسل جوان ما برنامه ریزی می کند تا آنان را از اسلام دور سازد و ما هم باید برنامه ریزی داشته باشیم و درگیر سنت های گذشته نباشیم تا بتوانیم به جلو حرکت کنیم.

وی افزود: لاهیجان، سیاهکل و دیلمان واقع در شرق استان خاستگاه تشیع هستند و بسیاری از بزرگان و پایه گذاران تشیع از این سرزمین برخاسته اند و این منطقه امامزادگان و نوادگان امامان معصوم زیادی مدفون هستند و باید برای شناسایی جایگاه آنان گام برداریم.

اشکوری با بیان اینکه لاهیجان فقط شهر گردشگری نیست بلکه شهری مذهبی هم است و باید به این مهم توجه شود، گفت: با توجه به حضور نسل جوان و نوجوان در مساجد و بقاع متبرکه لذا هیات امنای مساجد و بقاع متبرکه باید برای نسل جوان برنامه ریزی داشته باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: