کد خبر: 3835578
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان گفت: مردم نیکوکار این استان امسال در عید سعید قربان سه میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان برای کمک به نیازمندان ‌به کمیته امداد اهدا‌ کردند که این کمک‌ها در قالب نقدی و غیرنقدی شامل گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است.

به گزارش ایکنا از گیلان، محمدرضا جوادزاده، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان امروز، 26 مردادماه در جمع خبرنگاران با قدردانی از کمک‌های بی‌منت مردم در مناسبت‌های مختلف به نیازمندان، اظهار کرد: مردم نیکوکار و نوع‌دوست گیلان امسال در عید سعید قربان کمک‌های خود را از طریق 100 ایستگاه و ۸۰ مرکز نیکوکاری در سطح محله‌ها و مساجد به دست نیازمندان واقعی رساندند.

وی مبلغ کمک‌های جمع‌آوری‌شده در عید قربان سال  جاری را سه میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این کمک‌ها در قالب نقدی و غیر نقدی شامل گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است.

جوادزاده بابیان اینکه کمک‌های مردم شامل ۲۱۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و سه میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان هم به‌صورت غیر‌نقدی در قالب اهدا گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است، ادامه داد: ۳۹ هزار و ۵۰۰ کیلو گوشت گرم از سوی مردم نیکوکار گیلان به نیازمندان اهدا شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با بیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌ شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن بین حدود ۵۰ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد توزیع شد، اظهار کرد: توزیع کمک‌ها با اولویت قرار دادن ایتام، فرزندان محسنین و زنان سرپرست خانوار و بیماران انجام شد.

وی افزود: مردم نیکوکار گیلان می‌توانند همواره با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه به نیازمندان و ایتام اهدا کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: