کد خبر: 3819576
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
گروه اجتماعی - فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر امروز در جامعه مظلوم واقع شده است، اظهار کرد:‌ دوام و قوام انقلاب پرداختن به موضوع امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش ایکنا از گیلان،‌ سردار محمد عبدالله‌پور،‌ فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز،‌ 25 خردادماه در دیدار با دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان، با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر امروز در جامعه مظلوم واقع شده است، اظهار کرد:‌ دوام و قوام انقلاب پرداختن به موضوع امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: براساس ابلاغ ستاد مرکزی سپاه کلیه پاسداران باید آموزش امر به معروف و نهی از منکر را ببینند و بعد آمر به معروف و ناهی از منکر شوند و ما این کار را انجام دادیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد:‌ بسیج کلید طلایی حل مشکلات است و ما آمادگی داریم و پای کار هستیم تا سازوکار تعامل بسیج و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان در عرصه‌های مختلف مشخص شود و با هماهنگی هم بتوانیم کارها را پیش ببریم.

حسن کربلایی، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان نیز، به تشریح رویکرد جدید ستاد احیا در سطح جامعه و ضرورت مطالبه‌گری و بحث فرهنگی و آموزشی پرداخت و اظهار کرد: پرداختن به موضوع عفاف و حجاب از جمله برنامه‌های مهم ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان است.

وی بر تشکیل شورای محله با هماهنگی ائمه جماعات، هیئت امنا و هیات مذهبی مساجد جهت اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و یادآور شد: در 62 اداره و نهاد استان شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است و لذا از این شوراها می‌خواهیم در مورد وضعیت ادارات استان به ما گزارش دهند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف گیلان درخصوص شناسایی منکرات در سطح خیابان‌ها و معابر و ادارات و اصناف و مدارس و دانشگاه‌ها نیز اضافه کرد: امر به معروف و نهی از منکر در پارک‌ها، کنار دریا و ساحل، قلیانسراها، مجالس خصوصی و عمومی و تذکر به دست اندرکاران از وظایف این ستاد است.

کربلایی با اشاره به نارضایتی مردم از منکرات موجود در جامعه، خاطرنشان کرد:‌ سایت و پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان راه‌اندازی شده است و لذا مردم هر کجا منکری را مشاهده کردند، به سایت مذکور اطلاع دهند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: