کد خبر: 3691447
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
گروه اجتماعی: دبیر قرارگاه راهیان‌ نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تا پایان سال جاری 14 هزار دانش آموز گیلانی از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد، افزود: این دانش‌آموزان از نواحی 18 گانه سپاه و 33 گانه آموزش و پرورش به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

سرهنگ علی رفاهتی، دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس استان گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، با بیان اینکه از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون 7 هزار و 122 دانش‌آموز گیلانی از مناطق عملیاتی شمال و جنوب بازدید کردند، گفت: این دانش‌آموز از پایه‌های تحصیلی دهم و یازدهم به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال جاری 14 هزار دانش آموز گیلانی از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد، افزود: این دانش‌آموزان از نواحی 18 گانه سپاه و 33 گانه آموزش و پرورش به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

دبیر قرارگاه راهیان‌ نور سپاه قدس گیلان، اردوهای راهیان نور را فرصتی برای پیوند نسل‌های مختلف انقلاب دانست و اظهار کرد: انتقال این فرهنگ به نسل‌های آتی کشور و آشنایی جوانان و نوجوانان با ایثارگری و رشادت‌های رزمندگان از جمله اهداف اصلی برگزاری این اردوها به شمار می‌رود.

رفاهتی در پایان با اشاره به حضور روحانیون همراه کاروان و راوی در کاروان‌ها، خاطرنشان کرد: در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: