کد خبر: 3610140
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
گروه اجتماعی: حجت‌الاسلام رزم طالع گفت:شب قدر شبی است که مقدرات یکسال مومن رقم می خورد و چه سعادتمند است انسانی که خداوند متعال عمر یک ساله او را پر از خیر و برکت قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان و به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام مهدی رزم طالع، روحانی مستقر دریاکنار لنگرود، عنوان کرد: حضرت علی (ع)، قدر تمام لحظات زندگی خود را دانست و در شب قدر نیز به شهادت رسید.

وی افزود: مشکل بسیاری از ما این است که قدر و منزلت عمری که خدا به ما داده را نمی دانیم و آن‌را به بدترین وجه ممکن تباه می‌کنیم.

حجت‌الاسلام رزم طالع ادامه داد: عمر سرمایه ای است که ناخواسته و هر ثانیه از آن کم می‌ شود، ولی نگران از دست دادن آن نیستیم، درحالی که می توانیم از همین سرمایه زندگی خود را در آخرت بسازیم.

روحانی مستقر روستای دریاکنار با اشاره بخش هایی از زندگی حضرت امیر المومنین، علی (ع) بیان کرد: حضرت علی (ع) در طول عمر گرانقدر خویش از آن لحظه ای که به رسول خدا ایمان آورد تا لحظه شهادت کاری بیهوده و غیر مفید انجام نداد و قدر تمام لحظات زندگی خود را دانست و در شب قدر نیز به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام رزم طالع خاطر نشان کرد: شب قدر شبی است که مقدرات یکسال مومن رقم می خورد و چه سعادتمند است انسانی که خداوند متعال عمر یک ساله او را پر از خیر و برکت قرار دهد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: