کد خبر: 3468579
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
گروه اجتماعي: فرماندار شهرستان رشت گفت: با اجرایی شدن برجام یک موفقیت دیگر برای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در روابط بین‌المللی ایجاد شد.
سیدعیسی مهدوی، فرماندار شهرستان رشت در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، اظهار کرد: اجرایی شدن برجام برگ زرینی بر تاریخ افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است و این پیروزی و موفقیت بزرگ جز با هدایت‌های مدبرانه رهبر معظم انقلاب ،تدبیر و تدبر دولت و اهتمام و جدیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای امکان‌پذیر نبود.
وی افزود: با اجرایی‌شدن برجام یک موفقیت دیگر برای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در روابط بین‌المللی ایجاد شده که با پشتیبانی همه‌جانبه مقام معظم رهبری و دیپلماسی مثبت دولت در اجرای گام به گام اقدام مشترک به دست آمده است.
مهدوی با اشاره به اثبات اقتدار نظام در مذاکرات برجام، تأکید کرذ: برداشته‌شدن تحریم ها علیه نظام نقطه عطفی در ایجاد روابط گسترده اقتصادی با جهان خواهد بود.
فرماندار رشت خاطرنشان کرد: ما امیدواریم در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری به نام سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده است با حضور پرشور مردم در انتخابات شاهد پیروزی کامل نظام جمهوری اسلامی در این سال باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: